O MNIE

Hej! Jestem Magda, projektantka i pomysłodawczyni sklepu Cartolina – zaproszenia ślubne. Jestem autorką wszystkich treści i wzorów, które tu znajdziecie i które mam nadzieję staną się częścią Waszej uroczystości ślubnej. Wszystkie projekty papeterii od Cartoliny łączą w sobie nowoczesny styl, światowe trendy ślubne oraz Wasze spostrzeżenia i pomysły. Każde spotkanie z Wami, rozmowa telefoniczna, mail i internetowy komentarz jest dla mnie źródłem inspiracji oraz motywacją do dalszego działania. Projektom zapewniam im też ten tajemniczy składnik, które moje dzieci nazwałyby sercem.

Tak, prywatnie jestem mamą dwojga urwisów i żoną księcia z bajki. Od kilku lat mieszkam poza miastem, gdzie odkrywam uroki natury, wypoczywam i zerkam na biegające za oknami wiewiórki. Co rano znajduję kilka minut na ćwiczenia fizyczne, a popołudniami kwadrans na kawę i kawałek czekolady (mmmmmm….).

Jeśli czujecie, że współpraca ze mną zaowocuje czymś pięknym, zapraszam Was do obejrzenia wzorów papeterii i złożenia zamówienia. Odezwę się do Was w celu uzgodnienia szczegółów projektu.

JAKOŚĆ

Cartolina to nie tylko nowoczesna oferta, ale przede wszystkim wysoka jakość druku i papieru oraz szybka realizacja. Przez lata nawiązałam współpracę z drukarniami, które gwarantują, że Cartolinowe produkty są najwyższej jakości. Wybieram certyfikowane papiery, systemy drukujące to profesjonalne, nowoczesne maszyny, a introligatorzy używają elektronicznych systemów cięcia i bigowania. Elementy złote nanoszone są metodą hotstampingu, która gwarantuje idealny, gładki błysk wybranych elementów projektu.

OBSŁUGA

Dbam również o to, abyście mogli zawsze się z nami skontaktować, jeśli pojawiają się pytania czy sugestie, bo to nasi klienci Tworzą markę Cartolina. Możecie do mnie wysłać mail, zadzwonić, napisać w wiadomości na Facebooku lub Instagramie.

NAGRODA

Cartolinowa jakość i serwis zostały docenione przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, którzy już po raz drugi przyznali mi tytuł Partnera Honorowego sezonu 2019.