Styl boho glamour

To styl dla miłośników wyrazistych dekoracji, swobody okraszonej odrobiną blasku. Styl boho daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, przełamuje reguły i nigdy nie jest nudny.

Miejsce sesji

Ogród Weselny – na skraju lasu, zaledwie 50 km od Warszawy znajduje się łąka, na której w stodole możecie spełnić swoje marzenie o ślubie w stylu boho. Od kilku sezonów takie miejsca biją rekordy popularności, a piękna aranżacja przenosi nas w bajkowy klimat.

Aranżacja

Kryształowa zastawa i czarne sztućce umieszczone zostały na stole z surowego drewna, delikatnie tylko nakrytego atłasowym bieżnikiem. Bukiety z róż, dalii i goździków w kolorach czerwonego wina włożono w antyczne wazonów. Elegancka i prosta cartolinowa papeteria podkreśliła styl aranżacji.

Candy bar

Na pięknej starej konsoli stworzono raj dla łakomczuchów. Ciastka, babeczki, lody, puddingi i makaroniki pięknie ozdobione i wyeksponowane w szklanych i drewnianych skrzynkach cieszyły oczy i zachęcały do słodkiej chwili zapomnienia.

Stylizacja

Prosta stylizacja Panny Młodej to koronkowa suknia w stylu boho – długa, miękka, lekka, z pięknymi rękawkami. Prostą romantyczną fryzurę ozdobiono wiankiem z kwiatami w kolorze czerwonego wina. Pan Młody miał na sobie klasyczny trzyczęściowy garnitur z muszką.

Papeteria

Bogate dekoracje stołu idealnie uzupełniły winietki oraz menu w prostym eleganckim stylu z kolekcji Baśniowa szarość. Delikatna elegancka czcionka podkreśla oraz prosta ramka mogą zostać dostosowane do kolorystyki każdej stylizacji.


Sesja powstała dzięki fantastycznym twórcom:

Pozowali: Weronika i Mikołaj 🙂

Fotograf:

www.facebook.com/czulekadry

www.instagram.com/czulekadry

Miejsce:

www.instagram.com/ogrodweselny

www.facebook.com/ogrodweselny

Wedding Planner:

www.instagram.com/so.wedding.agencja.slubna

www.facebook.com/So-Wedding-Agencja-%C5%9Alubna-102025841320098

Florystka:

www.facebook.com/WeddingowoFlorystycznie

Dekoracje:

Wypozyczalnia_dekoracji_app

Papeteria:

Cartolina.com.pl