O mnie

ms 1

Hej! Jestem Magda, projektantka i pomysłodawczyni sklepu Cartolina – zaproszenia ślubne. Jestem autorką wszystkich treści i wzorów, które tu znajdziecie i które mam nadzieję staną się częścią Waszej uroczystości ślubnej. Wszystkie projekty papeterii od Cartoliny łączą w sobie nowoczesny styl, światowe trendy ślubne oraz Wasze spostrzeżenia i pomysły. Każde spotkanie z Wami, rozmowa telefoniczna, mail i internetowy komentarz jest dla mnie źródłem inspiracji oraz motywacją do dalszego działania. Projektom zapewniam też ten tajemniczy składnik, które moje dzieci nazwałyby sercem.

Tak, prywatnie jestem mamą dwojga urwisów i żoną księcia z bajki. Od kilku lat mieszkam poza miastem, gdzie odkrywam uroki natury, wypoczywam i zerkam na biegające za oknami wiewiórki. Co rano znajduję kilka minut na ćwiczenia fizyczne, a popołudniami kwadrans na kawę i kawałek czekolady (mmmmmm….).

Jeśli czujecie, że współpraca ze mną zaowocuje czymś pięknym, zapraszam Was do obejrzenia wzorów papeterii i złożenia zamówienia. Odezwę się do Was w celu uzgodnienia szczegółów projektu.

JAKOŚĆ

Cartolina to nie tylko nowoczesna oferta, ale przede wszystkim wysoka jakość druku i papieru oraz szybka realizacja. Wybieram certyfikowane papiery, a złocenia nanoszone są metodą hotstampingu, która gwarantuje idealny, gładki błysk wybranych elementów projektu.

OBSŁUGA

Dbam również o to, abyście mogli zawsze się ze mną skontaktować, jeśli pojawiają się pytania czy sugestie, bo to klienci Tworzą markę Cartolina. Możecie do mnie wysłać mail, zadzwonić, napisać w wiadomości na Facebooku lub Instagramie.

NAGRODA

Cartolinowa jakość i serwis zostały docenione przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, którzy już po raz kolejny przyznali mi tytuł Partnera Honorowego.

logo PSKŚ 2024

WIĘCEJ?

Nie wierzę, że Was nie przekonałam! Ale jeśli jednak potrzebujecie dowodów, zapraszam do zajrzenia do portfolio, w którym znajdziecie wiele zdjęć realizacji dla moich zadowolonych klientów.