Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty dotarły do Was w jak najkrótszym czasie.

Termin wysyłki zależy od tego, czy zamawiacie gotowy produkt (np. planner) czy przygotowywany na zlecenie (np. papeteria). Liczymy go od chwili potwierdzenia zamówienia lub w przypadku papeterii od akceptacji ostatecznego projektu. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

Papeteria ślubna

W przypadku druków personalizowanych maksymalny czas realizacji zamówienia to 14 dni od momentu akceptacji ostatecznej wersji projektu  i dostarczenia wszystkich niezbędnych danych (np. prawidłowo przygotowanej listy gości). W praktyce jest on często krótszy.

Pierwszy projekt otrzymacie w ciągu 2-4 dni od momentu złożenia zamówienia. Możecie do niego zaproponować drobne zmiany (treści, czcionek itp.). Dopiero po uzgodnieniu ostatecznej wersji i zaakceptowaniu jej rozpoczyna się proces realizacji druku, który może trwać do 14 dni.

Artykułu papiernicze

Plannery, kalendarze, notesy i inne druki uniwersalne wysyłane są w ciągu maksymalnie 7 dni od potwierdzenia złożenia zamówienia. Najczęściej ten czas jest krótszy i wynosi 1-3 dni.

Kurier

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy na terenie Polski wynosi zwykle 1-2 dni roboczych.